CAREER

SHOP ASSISTANT

Cégünk belvárosi nyüzsgő környezetben, luxus és prémium kategóriás napszemüvegek forgalmazásával foglalkozik.

Szereted a divatot?
Készen állsz, hogy részese legyél egy új és dinamikus eladói csapatnak?
Jól beszélsz angolul?
…akkor nálunk a helyed!

Budapesti üzletünkbe keresünk SHOP ASSISTANT munkakörbe fiatal, megbízható, divatérzékeny, magabiztosan kommunikáló fiúkat és lányokat, akik szeretnek eladni, nyitottak és könnyen teremtenek kapcsolatot.

Amit kínálunk: versenyképes fizetés, teljes munkaidő, azonnali munkakezdés.

Indítsd nálunk a karriered!

Gyere és csatlakozz hozzánk, növekedj és fejlődj velünk együtt!
Várjuk jelentkezésedet a customerservice@sunandeye.com e-mail címre! Kérjük, hogy a tárgyban hivatkozz a Sun and Eye - Shop Assistant pozícióra.

Állást keres az ismerősöd, barátod, kérjük oszd meg vele is! #share

SHOP MANAGER

Budapesti üzletünkbe keresünk SHOP MANAGER munkakörbe megbízható,kereskedelmi, pénz-, és pénztárkezelési tapasztalattal rendelkező, vevőközpontú munkatársakat, akik szeretik a bolti munkát, a vásárlókat és a csapatukat, valamint jó kommunikációs készséggel rendelkezik magyar és angol nyelven.

Feladatai közé tartozik az eladói csapat koordinálása, pénztárosi munka és az értékesítés egyaránt.

Amit kínálunk: versenyképes fizetés és prémium, teljes munkaidő, azonnali munkakezdés.

Várjuk jelentkezésedet a customerservice@sunandeye.com e-mail címre! Kérjük, hogy a tárgyban hivatkozz a Sun and Eye - Shop Manager pozícióra.

IRODAI ASSZISZTENS

FŐBB FELADATOK:

  • Telefonok kezelése, partnerek fogadása
  • Kapcsolattartás és ügyintézés partnerekkel, szolgáltatókkal, közüzemekkel, ügyvédekkel, hatóságokkal személyesen, telefonon és írásban (e-mail, postai levél)
  • Nyilvántartások vezetése, egyeztetés partnereinkkel személyesen, telefonon és levélben
  • Adatrögzítés

ELVÁRÁSOK:

  • Rutinos számítógép kezelés (Word, Excel)
  • Önálló, pontos, precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Írásban és szóban egyaránt kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Irodai asszisztensként szerzett néhány éves tapasztalat
  • Bizalmas adatkezelés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Havi fix jövedelem
  • Modern, elegáns munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – kommunikációképes szint

Munkavégzés helye: Budapest 5. kerület

Várjuk jelentkezésedet a customerservice@sunandeye.com e-mail címre, fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal.